Outsourcing

Wynajem i obsługa systemów konferencyjnych

Oferowany system Bosch jest rozwiązaniem systemu dyskusyjnego z możliwością głosowania, a także opcją systemu tłumaczenia symultanicznego.

Opis

Oferowany przez nas system Bosch jest rozwiązaniem systemu dyskusyjnego z możliwością głosowania a także z opcją systemu tłumaczenia symultanicznego. Na system składają się pulpity z mikrofonami, w tym pulpit przewodniczącego (multifony), promienniki podczerwieni, odbiorniki wraz ze słuchawkami, jednostka centralna oraz dedykowane oprogramowanie.ocześnie.

Oferta obejmuje

W ramach systemu konferencyjnego dostarczamy następujące moduły:

  • Dyskusja – pozwala uczestnikom na swobodne mówienie i słuchanie innych w wysokiej jakości dźwięku i mowy
  • Głosowanie – umożliwia przeprowadzanie interaktywnych głosowań
  • Tłumaczenia symultaniczne – uczestnictwo w międzynarodowym spotkaniu za pomocą systemu tłumaczeń symultanicznych Bosch Integrus (w system wyposażeni są tłumacz/e, uczestnicy spotkania oraz obiekt)
  • Automatyczne sterowanie kamerą podglądu sali – możliwość automatycznego wyświetlania obrazu mówcy

Dodatkowo w ramach naszych rozwiązań konferencyjnych w szczególności wystąpień publicznych lub wystąpień przed kamerą dysponujemy rozwiązaniem typu prompter -urządzenie służące do wyświetlania wcześniej przygotowanego tekstu czytanego przez osobę stojącą na scenie lub kamerą w celu uzyskania efektu naturalnego mówienia z pamięci.

Zastosowania

System konferencyjny wykorzystywany jest do wszelkiego rodzaju wydarzeń na których odbywają się oficjalne spotkania w ramach których prowadzona jest dyskusja. System do tłumaczeń symultanicznych wykorzystywany jest do różnego rodzaju eventów podczas których niezbędne jest tłumaczenie w czasie rzeczywistym na jeden lub wiele języków równocześnie (do 32 języków).

Oferta dla

Oferta IT.event kierowana jest do wszystkich sektorów rynku. Szczególnie adresujemy nasze rozwiązania do Klientów planujących realizację dużych konferencji, eventów, gdzie kluczowym elementem jest system konferencyjny z możliwością dyskusji, głosowania i sterowana kamerami. Unikatowym elementem oferty IT.event jest pełne zaplecze do tłumaczeń symultanicznych, co pozwala na obsługę dużych imprez międzynarodowych.

Technologie