Outsourcing

Obsługa audio-video (AV) i streaming on-line

Usługi AV związane są z organizacją konferencji i eventów. Dodatkowo niezależnym elementem występującym podczas niektórych wydarzeń są realizacje związane z przekazem materiału AV do Internetu, które stanowią dodatkową możliwość przybliżenia eventu większej liczbie odbiorców.

Opis

Kompleksowa obsługa audio/video oraz możliwość streamingu on-line do Internetu. Nasze usługi AV związane są z organizacją konferencji i eventów. Dodatkowo niezależnym elementem występującym coraz częściej podczas wydarzeń są realizacje związane z przekazem materiału AV do Internetu, które stanowią dodatkową możliwość przybliżenia eventu większej liczbie odbiorców.

Oferta obejmuje

  • Znalezienie odpowiedniej lokalizacji
  • Kreacja pomysłu wydarzenia oraz projektowanie i aranżacja obiektu
  • Realizacja dźwięku i oświetlenia
  • Realizacja obrazu w czasie wydarzenia
  • Nagrywanie wydarzenia z możliwością montażu oraz streamingu online

Zastosowania

Nasze usługi związane z organizacją konferencji i eventów realizowane są do wszelkich wydarzeń takich jak: Konferencje, Seminaria, Targi, Warsztaty, Szkolenia, Gale, Spotkania biznesowe, Eventy wizerunkowe, Eventy rozrywkowe, Imprezy masowe.

Oferta dla

Oferta IT.event kierowana jest do wszystkich sektorów rynku. Posiadamy własny sprzęt A/V oraz profesjonalny sprzęt do streamingu on-line. Usługi video możemy realizować zarówno z ziemi jak i z powietrza.

Technologie